Nátěry střech Olomouc

ČIŠTĚNÍ A NÁTĚRY STŘECH OLOMOUC

Provádíme čištění a nátěry střech. Střechu důkladně vyčistíme tlakovou vodou a odmastíme speciálním přípravkem. Aplikaci nátěrového systému provádíme ručně i za pomoci speciálního stříkacího (airless) zařízení. Součástí renovace střešní krytiny může být i nátěr dalšího příslušenství stavby. V případě potřeby vyhledáme místo zatékání a provedeme drobnější opravy, značně tím prodloužíme životnost střechy.

Cena odborné renovace střešní krytiny je přibližně pětkrát  levnější než její výměna a úkony s tím spojené. Provádíme i čištění a nátěry fasád.

Nelíbí se Vám Vaše stará střecha? Nemusíte nutně měnit střešní krytinu, zrenovujeme ji a prodloužíme životnost o 20 a více let. I stará střecha může opět vypadat jako nová.

Práce provádíme převážně za pomoci horolezecké techniky a vysokozdvižných plošin. Každou zakázku odborně analyzujeme a navrhneme nejvhodnější řešení tak, aby nedošlo k poškození střešní krytiny a současně jsme mohli střechu kvalitně renovovat.Používáme profesionální průmyslové barvy Jotun a Hempel.

nátěry plechových střech
nátěry taškových střech
nátěry plochých střech
nátěry asfaltových střech
čištění a nátěry fasád

Čištění a nátěry střech Olomouc – nátěr plechové střechy

Renovace plechové střechy byla provedena za pomoci vysokozdvižné plošiny. Povrch byl zbaven mechů, nesoudržných nátěrů a důkladně očištěn. Penetraci a nátěr střechy jsme provedli metodou vysokotlakého (airless) stříkání. Plechová střecha nabyla nového vzhledu a její životnost se značně prodloužila.

Výškové práce Olomouc – Nátěr eternitové střechy

Provedli jsme celkovou renovaci eternitové střechy. Mech byl odstraněn za pomoci vysokotlakého vodního paprsku. Střechu jsme penetrovali a nastříkali vysokotlakým stříkacím zařízením. Následoval nátěr klempířských prvků. Práce ve výškách byly provedeny za pomoci horolezecké techniky.

Čištění a nátěry střech a fasád realizujeme převážně ve městech Olomouc, Přerov, Prostějov a okolí.
Zakázky většího rozsahu provádíme po celé České Republice.

arrow-down

Máte dotazy?

Rádi Vám poradíme

Nenašli jste, co jste potřebovali?

Prosíme vyplňte formulář níže a my se Vám ozveme.