Čištění fasád bytových domů Ostrava, Olomouc, Brno
Špinavá fasáda versus čistá fasáda, Výškové práce Olomouc

Čištění fasád bytových domů Ostrava

„Osvěžte vzhled a prodlužte životnost Vašich nemovitostí – poptávka na jedno kliknutí“

Postaráme se o čištění fasád bytových domů v Ostravě.

Atmosférické a organické nečistoty vytvářejí na povrchu především zateplených fasád povlak, který lze odstranit pouze speciální chemií. Tvorbě plísní se dá předejít pravidelným mytím fasády v rozmezí 3 až 5 let, smyjí se tak usazené prachové částice, které jsou vhodným podhoubím k jejich tvorbě. Pokud je již na fasádě vytvořen zelený nebo černý organický povlak, je nutno zasáhnout. Části plísní z fasády se dostávají do dýchacího ústrojí a způsobují tak kromě nehezké vizáže domu i zdravotní potíže. Čím dřívější je zásah, nejlépe již v podobě prevence omytím nebo aplikací protiplísňového nátěru, tím je celý proces čištění účinnější. Po určité době řasy a plísně narušují ochranný nátěr zateplení a ten musí být jako jediná ochrana zateplovacího systému nákladně obnoven, někdy i včetně fasády.

Stavba lešení je značně časově i finančně náročná, z toho důvodu realizujeme čištění, nátěry a opravy fasád bytových domů převážně za pomoci horolezecké techniky a vysokozdvižných plošin. Ušetříme Vám tím čas i peníze. Každý jednotlivý případ nejdříve podrobně analyzujeme a následně navrhneme nejvhodnější řešení.

– Mytí, čištění, nátěry fasád a střech
– Protiplísňové nátěry

– Odstranění volných částí fasád
– Zabezpečení volných částí fasád sítěmi
– Ochrana proti ptactvu
– Výškové práce

Potřebujete v Brně vyčistit fasádu od mechu, plísní nebo lišejníků? Neváhejte a kontaktujte nás. Na mytí fasád bytových domů jsme odborníci.

Čištění fasád bytových domů Ostrava.

Cenová nabídka zdarma

Kontakt

Kde nás najdete

Telefon na nás

Email na nás

Můžete nás sledovat i na Facebooku.