Nátěr fasády - Výškové práce Olomouc

Výškové práce Olomouc nátěr kancelářské budovy

Nátěr fasády za pomoci výškové techniky. Prováděli jsme čištění a nátěr plechového opláštění kancelářské budovy – Výškové práce Olomouc. Čištění a nátěry fasád Olomouc

Pro více informací o Čištění a nátěru fasád klikněte ZDE

ČIŠTĚNÍ A NÁTĚRY FASÁD

Provádíme čištění fasád, jejich nátěry a zásahy v havarijních situacích – odsekávání odpadávajících kusů fasády a instalaci sítí zadržujících uvolňující se zdivo.

Čištění fasád od plísní – atmosferické a organické nečistoty vytvářejí na povrchu především zateplených fasád povlak, který lze odstranit pouze speciální chemií. Tvorbě plísní se dá předejít pravidelným mytím fasády v rozmezí 3 až 5 let, smyjí se tak usazené prachové částice, které jsou vhodným podhoubím k jejich tvorbě. Pokud je již na fasádě vytvořen zelený nebo černý organický povlak, je nutno zasáhnout. Části plísní z fasády se dostávají do dýchacího ústrojí a způsobují tak kromě nehezké vizáže domu i zdravotní potíže. Čím dřívější je zásah, nejlépe již v podobě prevence omytím nebo aplikací protiplísňového nátěru, tím je celý proces čištění levnější a účinnější. Po určité době řasy a plísně narušují ochranný nátěr zateplení a ten musí být jako jediná ochrana zateplovacího systému nákladně obnoven, někdy i včetně fasády.

Stavba lešení je značně časově i finančně náročná, z toho důvodu realizujeme čištění, nátěry a opravy fasád převážně za pomoci horolezecké techniky a vysokozdvižných plošin. Ušetříme Vám tím čas i peníze. Každý jednotlivý případ nejdříve podrobně analyzujeme a následně navrhneme nejvhodnější řešení.

Nátěry fasád realizujeme obvykle za pomoci vysokotlakých stříkacího zařízení. Při nátěrech fasád využíváme vysokozdvižných plošin, žebříků, mobilních lešení a horolezecké techniky. Nejprve očistíme fasádu vysokým tlakem vody, následně ochráníme okna, teprve poté provádíme penetraci a nástřik. V případě potřeby natřeme i parapety a ostatní klempířské prvky. Při realizaci nestavíme lešení!