Ochrana proti ptactvu Olomouc

„Obnovte vzhled a prodlužte životnost Vašich nemovitostí – poptávka na jedno kliknutí“

Ochranné sítě, hroty a plašící systémy

Realizujeme ochranu proti ptactvu – instalujeme hroty, sítě a makety dravců. Tím předcházíme usazování holubů a drobnějšího ptactva.

Hroty proti ptactvu
Instalujeme hrotové systémy na římsy, okapové žlaby, střešní hřebeny, fasády a okenní špalety. Tyto hroty jsou univerzální, vhodné na úzké římsy, střešní okraje, a zabraňují usazování holubů.

Pro ostré hrany a okapové žlaby používáme vertikálně instalované hroty. Speciální systém s hroty dolů brání hnízdění jiřiček a vlaštovek pod střechou či u oken.

Ochranné sítě
Síťové systémy chrání lodžie, balkóny, světlíky a věžní ochozy. Síť je upevněna ocelovým rámem, téměř neviditelným ze země. Síťové barvy odpovídají podkladu (bílá, černá, písková). Síť má oka 50×50 mm a sílu vlákna 1 mm, takže nezastíní prostor. Instalace je možná na různé podklady – zateplené fasády, ocelové konstrukce.

Síťové systémy mají dlouhou životnost a jsou vyrobeny z UV stabilního polyetylenu.

Montáž maket dravců
Makety dravců, montované na hromosvody a střešní oplechování, jsou efektivní i estetickou ochranou. Možnost montáže také na stojan. Instalace je rychlá a jednoduchá, závisí na umístění a přístupnosti.

Opravy fasád
Opravujeme díry ve fasádě po ptactvu – vyklované dutiny vyplníme polystyrenem, přetáhneme izolací a omítkou. Opravy zlepšují vzhled fasád.

Působíme především ve městech Olomouc, Prostějov, Přerov, Litovel, Mohelnice, Uničov, Šternberk, Brno, Zlín, Ostrava a okolí.
Zakázky většího rozsahu realizujeme po celé České republice.

Cenová nabídka zdarma

Kontakt

Kde nás najdete

Telefon na nás

Email na nás

Můžete nás sledovat i na Facebooku.