Výškové práce Olomouc

VÝŠKOVÉ PRÁCE OLOMOUC

Hledáte specialisty na výškové práce? Pak jste na té správné adrese. Firma Výškové práce Olomouc se specializuje na PRÁCE VE VÝŠKÁCH – montáže, nátěry, speciální stavební práce, demolice, spárování, tmelení, rizikové kácení, ochranu proti ptactvu, průmyslové čištění a další práce, které nejste schopni za pomoci svých pracovníků ve výšce nebo nad hloubkou provést. Zakázky realizujeme za pomoci horolezecké techniky, vysokozdvižných plošin a jeřábů.

Ve výsledku dosahujeme mnohem nižší ceny a zároveň podstatné časové úspory v porovnání se stavbou lešení. Bezpečnost našich pracovníků je na prvním místě, pravidelně absolvujeme odborná školení – provádíme práce ve výškách bezpečně.  

Výškové práce Olomouc – Působíme jako plátci i neplátci DPH, to znamená, že našich služeb mohou využívat i neplátci DPH, kterými jsou například fyzické osoby nebo státní instituce, aniž bychom jim DPH účtovali.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Veškeré konzultace poskytujeme zdarma – práce ve výškách Olomouc.

specializace

 

PRÁCE VE VÝŠKÁCH OLOMOUC

Každou zakázku nejprve odborně analyzujeme a následně navrhneme nejvhodnější řešení. Snažíme se vyhovět veškerým požadavkům zadavatele. Výškové práce Olomouc -běžně pracujeme v noci o víkendech a státních svátcích.

Jsme specialisty na nátěry ocelových konstrukcístřechčištění a nátěry fasád. Při těchto pracích obvykle nestavíme lešení. Dosahujeme tím mnohem rychlejšího dokončení zakázky a značné finanční úspory v porovnání s firmami, které lešení využívají

Neváhejte a ozvěte se nám! Spokojenost zákazníka je našim hlavním cílem. Důkazem spokojenosti našich klientů jsou dlouholeté spolupráce. Horolezecké práce jsou našim koníčkem – Výškové práce Olomouc.

Práce ve výškách realizujeme především ve městech Olomouc, Prostějov, Přerov a okolí.
Zakázky většího rozsahu provádíme na celém území České Republiky.

kontakt:

tel.: 731 102 923

Výškové práce - čištění fasády
aktuality

Čištění fasády od plísní

V Samotiškách u Olomouce jsme provedli odstranění plísní a aplikaci protiplísňového nátěru na bytovém domě. K pracím ve výškách jsme využili dieslovou kloubovou vysokozdvižnou plošinu.

Read More »

Máte nějaký dotaz?

Nenašli jste, co jste potřebovali?

Prosíme vyplňte formulář níže a my se Vám ozveme.