VÝŠKOVÉ PRÁCE OLOMOUC

Výškové práce Olomouc – hledáte specialisty na práce ve výškaćh? Pak jste na té správné adrese. Specializujeme se na  montáže, nátěry, speciální stavební práce, demolice, spárování, tmelení, rizikové kácení, ochranu proti ptactvu, úklidové práce ve výškách a další služby, které nejste schopni za pomoci svých pracovníků ve výšce nebo nad hloubkou provést. Zakázky realizujeme za pomoci horolezecké techniky, vysokozdvižných plošin a jeřábů.

Ve výsledku dosahujeme mnohem nižší ceny a zároveň podstatné časové úspory v porovnání se stavbou lešení. Bezpečnost našich pracovníků je na prvním místě, pravidelně absolvujeme odborná školení – práce ve výškách provádíme bezpečně.

Výškové práce Olomouc – Působíme jako plátci i neplátci DPH, to znamená, že našich služeb mohou využívat i neplátci DPH, kterými jsou například fyzické osoby nebo státní instituce, aniž bychom jim DPH účtovali.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Veškeré konzultace poskytujeme zdarma.

Výškové práce Olomouc

 

PRÁCE VE VÝŠKÁCH OLOMOUC

Každou zakázku nejprve odborně analyzujeme a následně navrhneme nejvhodnější řešení. Snažíme se vyhovět veškerým požadavkům zadavatele. Běžně pracujeme v noci o víkendech a státních svátcích.

Jsme specialisty na nátěry ocelových konstrukcístřechčištění a nátěry fasád. Při těchto pracích obvykle nestavíme lešení. Dosahujeme tím mnohem rychlejšího dokončení zakázky a značné finanční úspory v porovnání s firmami, které lešení využívají

Neváhejte a ozvěte se nám! Spokojenost zákazníka je našim hlavním cílem. Důkazem spokojenosti našich klientů jsou dlouholeté spolupráce. Horolezecké práce jsou našim koníčkem – Výškové práce Olomouc.

Práce ve výškách realizujeme především ve městech Olomouc, Prostějov, Přerov a okolí.
Zakázky většího rozsahu provádíme na celém území České Republiky.

kontakt:

tel.: 731 102 923

Máte zájem o naše služby?

Ozvěte se nám prostřednictvím našeho speciálního formuláře.

Čištění fasády od plísní

V Samotiškách u Olomouce jsme provedli odstranění plísní a aplikaci protiplísňového nátěru na bytovém domě. K pracím ve výškách jsme využili dieslovou kloubovou vysokozdvižnou plošinu.

Více info »

Máte zájem o naše služby?

Ozvěte se nám prostřednictvím formuláře na naší kontaktní stránce, nebo nám rovnou zavolejte. Rádi vám odpovíme na veškeré vaše dotazy.