Výškové práce Olomouc

VÝŠKOVÉ PRÁCE OLOMOUC

Hledáte specialisty na práce ve výškách? Pak jste na té správné adrese. Naše společnost se specializuje na výškové práce – montáže, nátěry, speciální stavební práce, demolice, spárování, tmelení, rizikové kácení, ochranu proti ptactvu, průmyslové čištění a další práce, které nejste schopni za pomoci svých pracovníků ve výšce nebo nad hloubkou provést. Výškové práce provádíme za pomoci horolezecké techniky, vysokozdvižných plošin a jeřábů.

Výškové práce Olomouc– ve výsledku dosahujeme mnohem nižší ceny a zároveň podstatné časové úspory v porovnání se stavbou lešení. Bezpečnost našich pracovníků je na prvním místě, pravidelně absolvujeme odborná proškolení.

Působíme jako plátci i neplátci DPH, to znamená, že našich služeb mohou využívat i neplátci DPH, kterými jsou například fyzické osoby nebo státní instituce, aniž bychom jim DPH účtovali.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Veškeré konzultace poskytujeme zdarma.

Výškové práce Olomouc – specializace

PRÁCE VE VÝŠKÁCH OLOMOUC

Každou zakázku nejprve odborně analyzujeme a následně navrhneme nejvhodnější řešení. Snažíme se vyhovět veškerým požadavkům zadavatele. Práce ve výškách běžně provádíme v noci o víkendech a státních svátcích.
Jsme specialisty na nátěry ocelových konstrukcístřechčištění a nátěry fasád. Při těchto pracích obvykle nestavíme lešení. Dosahujeme tím mnohem rychlejšího dokončení zakázky a značné finanční úspory.

Práce ve výškách realizujeme především ve městech Olomouc, Prostějov, Přerov a okolí.
Zakázky většího rozsahu provádíme na celém území České Republiky.

kontakt:

tel.: 731 102 923

Shopping Basket