Odstraňování graffiti Olomouc

„Obnovte vzhled a prodlužte životnost Vašich nemovitostí – poptávka na jedno kliknutí“

Odstranění graffiti a antigraffiti nátěry

Pro dokonalé odstranění beze stop je nutné nanést ochranný transparentní (průhledný) antigraffiti nátěr, ze kterého dokážeme snadno graffiti smýt beze stopy. Vytvoříme vrstvu, která barvy nepropustí do podkladu, tím usnadní čištění po útoku sprejerů.

V případě napadení fasády neošetřené antigraffiti nátěrem, odstraňujeme graffiti speciálními odstraňovači a následně část fasády přetíráme speciálním fasádním nátěrem. Po té aplikujeme antigraffiti nátěr. Pokud se fasáda po očištění nepřetře, zůstávají na povrchu zřetelně viditelné stopy po odstraňování. Jako profesionálové proto postiženému místu ve většině případů dodáme nátěrem nový svěží vzhled a následně aplikujeme antigraffiti nátěr proti dalšímu napadení. Po příštím útoku, který je velmi pravděpodobný, dokážeme graffiti jednoduše odstranit beze stopy. V případě, že se graffiti pouze přetře bez předchozího odstranění, je jen otázkou času, kdy nátěrem prostoupí.

Z vlastní zkušenosti víme, že se sprejeři místům ošetřeným antigraffiti nátěry po velmi krátké době začnou vyhýbat. Sprejer většinou takto ošetřený povrch dobře rozezná a rozmyslí si zda nadarmo plýtvat svými prostředky. Většinou se jedná o mladistvé teenagery, kteří si nemohou dovolit kupovat velmi drahé spreje na to, aby byla jejich díla vystavena obdivu pouze pár dní.

Antigraffiti nátěr je hydrofobní – nevsakuje vodu a nešpiní se. Námi používané ochranné nátěry jsou paropropustné (nebrání fasádě dýchat) a nemají vliv na její barvu. Aplikujeme výhradně prověřené a kvalitní nátěry předních výrobců.

Odstraňování drobných graffiti bez následné úpravy neprovádíme. Je to velice neprofesionální a bez přijatelného výsledku!

Specializujeme se na odstraňování graffiti, antigraffiti nátěry, prevenci graffiti, ochranu před útoky sprejerů.

Působíme především ve městech Olomouc, Prostějov, Přerov, Litovel, Mohelnice, Uničov, Šternberk, Brno, Zlín, Ostrava a okolí.
Zakázky většího rozsahu realizujeme po celé České republice.

Cenová nabídka zdarma

Kontakt

Kde nás najdete

Telefon na nás

Email na nás

Můžete nás sledovat i na Facebooku.