Mytí oken ve výškách

VÝŠKOVÉ MYTÍ OKEN

Realizujeme výškové mytí oken a prosklených ploch na místech dostupných pouze horolezeckou technikou nebo za použití vysokozdvižných plošin. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru výškových prací a použití profesionální techniky od firmy Unger budou vaše skla vždy perfektně čistá. Jsme dlouholetými partnery předních úklidových firem. Okna umýváme naprosto profesionálně. Umyjeme i místa, na kterých Vám přijde nemožné práci provést. Máme rádi výzvy a vždy si dokážeme poradit.

Výškové mytí oken

  • mytí prosklených fasád
  • výškové mytí oken
  • horolezecké mytí oken
  • výškové mytí prosklených ploch
  • mytí oken za pomoci vysokozdvižných plošin
  • mytí oken za pomoci horolezecké techniky
     

Výškové práce realizujeme především ve městech Olomouc, Přerov, Prostějov a okolí.
Zakázky většího rozsahu realizujeme po celé České Republice.

Mytí oken Olomouc realizuje akce jednorázově i pravidelně. Máme zkušenosti s mytím oken s foliemi i bez nich. Při čištění oken s foliemi ve výškách je kladen důraz na ochranu úpravy, ta nesmí být poškrábána. Máte problémy s vodním kamenem na prosklené fasádě?  Máme velké zkušenosti s odstraňováním vodního kamene, pomocí speciálních přípravků a jiných postupů. Dokážeme odstranit vrstvy starých polepů a zbytky lepidel ze skel, zrcadel a jiných povrchů. 

Práce ve výškách provádíme tak abychom neponičili žádnou část budovy. Lana podkládáme speciálním vypodložením tak, aby nedošlo k poškození okapů, lemů střech ani žádných jiných částí.
Máme proškolenou a velmi zkušenou obsluhu vysokozdvižných plošin. Téměř tak nehrozí škoda způsobená obsluhou plošiny.

Na základě dlouholetých zkušeností a desítek vracejících se spokojených zákazníků věříme, že budete s našimi službami spokojeni.

Pravidelně myjeme okna, výlohy a jiné prosklené plochy na obchodních domech, úřadech, radnicích, průmyslových objektech, v nejrůznějších druzích výroby a zpracování materiálů. Dokážeme si poradit opravdu v každé situaci. Máme bohaté zkušenosti s mytím oken v nebezpečném prostředí, kde hrozí výbuch nebo únik jedovatých látek, nad propastí nebo přímo v provozu kde hrozí pád předmětů z výšky na pracovníky nebo stroje pod pracovištěm. V takovém případě je vždy nutno pracoviště zabezpečit a zabránit tak vstupu volně pohybujícím se lidem.

Přenechte Vaše starosti profesionálům.

Máte zájem o naše služby?

Ozvěte se nám prostřednictvím našeho speciálního formuláře.