Protipožární nátěry Olomouc

„Obnovte vzhled a prodlužte životnost Vašich konstrukcí – poptávka na jedno kliknutí“

Ochrana ocelových, dřevěných a betonových konstrukcí

Mezi základní užitné parametry každé stavby patří požární odolnost, Aplikujeme-li protipožární nátěr, značně prodloužíme odolnost konstrukce Vaší stavby při požáru. Nátěry aplikujeme na ocelové, dřevěné a betonové konstrukce. Jsme držiteli certifikátů k nanášení protipožárních nátěrů od 15 do 180 minut požární odolnosti. Po dokončení prací vystavíme certifikační listy, garanční listy a protokol o měření tloušťky, který garantuje, že protipožární nátěr splňuje patřičnou odolnost.

Protipožární nátěry k ochraně ocelových konstrukcí

Používáme vypěňovací vodou ředitelný protipožární nátěr, který je určen k ochraně ocelových konstrukcí před žárem na dobu 15 až 90 minut. Protipožární nátěr je bílý a lze na něj dále nanášet vrchní lak odstínů dle vzorníků RAL.

Protipožární nátěry k ochraně dřevěných konstrukcí

K ochraně dřevěných konstrukcí používáme transparentní vypěňovací nátěr, který snižuje index šíření plamene po konstrukci. Tento protipožární nátěr značně zvyšuje požární odolnost dřevěných konstrukcí.

Protipožární nátěry k ochraně betonových konstrukcí

Nátěr se doporučuje aplikovat na betonové konstrukce starší 2 let z důvodů dokonalého vyzrání a proschnutí betonu. Požární odolnost betonové konstrukce se zvyšuje v rozsahu 45 až 180 minut.

Nátěry aplikujeme převážně metodou vysokotlakého bezvzduchového (airless) stříkání, jsme tak většinou schopni nanést požadovanou tloušťku v jedné vrstvě. Oproti tomu v případě ruční aplikace je zapotřebí cca. 3 vrstev, doba provedení práce se tak značně prodlužuje.

Aplikaci stříkáním provádíme i v halách, kde je již namontován obvodový plášť. Ve většině případů jsme schopni plášť ochránit speciálními krycími foliemi a konstrukci nastříkat, aniž bychom potřísnili plášť či podlahu.

Působíme především ve městech Olomouc, Prostějov, Přerov, Litovel, Mohelnice, Uničov, Šternberk, Brno, Zlín, Ostrava a okolí.
Zakázky většího rozsahu realizujeme po celé České republice.

Cenová nabídka zdarma

Kontakt

Kde nás najdete

Telefon na nás

Email na nás

Můžete nás sledovat i na Facebooku.